Мої вітання, шановні трояндарі!

Знайдіть декілька хвилин, щоб прочитати моє звернення до кінця.

Вже котрий сезон оновлюю інформацію на сайті, і кожного разу мрію,  думаю, що у своєму звернені  також щось потрібно вже змінити. Але на великий жаль - ні - так само все ще йде війна, і тому  поки залишаю своє попереднє звернення . Все, як і раніше - актуально та не втратило сенс.  

Щиро вдячна, що завітали до нас та обрали саме наші саджанці, щоб прикрасити свій сад.

Маю надію, що Ви залишитесь задоволені співпрацею з нами. І саме для того, щоб все було оперативно, просто і зрозуміло, у Green Jardin існують основні принципи та правила роботи, які ми виклали у відповідних розділах нашого сайту. Там Ви знайдете відповіді на більшість стандартних робочих питань, які виникають в процесі замовлення.

Саме так ми працювали минулий сезон, але зараз на нашу землю прийшла війна … Все стало не стабільним, не зрозумілим та не передбачуваним. Своєю позицією, роздумами, діями, а також, які та чому саме такі рішення ми прийняли, я ділилася у своїх постах на Facebook і на сайті в розділі «Наша історія». Кому буде цікаво — погортайте, почитайте.


Я переконана, що віра, самоорганізація та самодисципліна — надважливі та критично необхідні якості в такі страшні часи. Тому, правила роботи та принципи залишаються, бо вони дають нам хоч якісь рамки та орієнтири.
Я також добре розумію, що нестандартних ситуацій при нашій співпраці, в цей час може виникати набагато більше, ніж зазвичай. Всі вони потребують індивідуального підходу та прийняття окремих, індивідуальних рішень.

Я готова дослухатися та йти назустріч нашим клієнтам, якщо на те є дійсно вагомі причини: можу на прохання клієнта відтермінувати оплату, розділити її на частини, змінити перевізника, номер відділення, або вже сформоване замовлення, і тп. Я впевнена, що всі питання та непорозуміння можна вирішити шляхом перемовин.

Натомість, я очікую від Вас такої ж самоорганізації та самодисципліни. Розуміння і поваги до наших зусиль, праці та часу — прошу робити замовлення свідомо та як ніколи відповідально; оперативно реагуйте на наші запити; пам'ятайте, що рослини — це не деталі, зроблені по шаблону, вони не можуть бути всі однакові — вони живі, і кожна з них індивідуальна.

Я залишаюся на зв'язку за номерами телефону, вказаними на сайті. Гадаю, що Ви знаєте на скільки велика завантаженість в період відправлення замовлень, тому наперед дякую, якщо Ви напишете у будь який месенджер та матимите терпіння дочекатися відповіді.

З вірою в перемогу, з побажаннями мирного неба всім нам,
процвітання вашому саду та приємних покупок,
Тетяна Онипенко, 
засновниця Green Jardin