Почалася наша історія недавно, в 2015 році. На перший погляд, невинне захоплення трояндами стрімко переросло у справжню трояндоманію.

Під час подорожей та відряджень, ми надихалися заморськими садами та красотами, а замість стандартних магнітиків та чашечок, везли додому омріяні сорти троянд. Так нашими сувенірами стали англійські аристократичні красуні, елегантні та вишукані німкені, розкішні та кокетливі француженки, яскраві та пристрасні італійки, загадкові та витончені японки. Ми й отямитися не встигли, як зібрали колекцію з понад 350 сортів представниць трояндового різноманіття.

Тоді ще ми жили у Києві, працювали на серйозних і відповідальних посадах. Ділянка всього 9 сотих біля Вишгорода; батьківський садочок та захоплена частину городу вже вздовж і впоперек були засаджені трояндами та півоніями. Поїздки на чималу відстань кожні вихідні — це ті фактори, що ніяк не давали можливості трансформувати своє захоплення у щось більш серйозне. Крім того, ми давно мріяли змінити київську метушню на заміську тишу; квартиру в багатоповерхівці на маленький будиночок на березі річки; реалізувати накопиченні знання та різноплановий досвід у своїй, власній справі.

Потрібно було щось вирішувати, наважитись. І одного дня мрія перетворилася на цілі, плани та конкретні кроки. Довгий шлях, який не завжди був «рожевий» вже пройдено. Перш за все — знайшли чималу ділянку на Вінниччині, поблизу Немирова, на березі Південного Буга, з краєвидом на козацьку старовинну церкву на пагорбі. Звели будинок, провели комунікації, облаштовуємо двір. Привели до ладу та розробили закинуте поле; висаджуємо, вирощуємо та доглядаємо за трояндами. Робимо ревізії наших колекцій: спостерігаємо, аналізуємо та залишаємо найкращі, витончені, варті уваги сорти.

Вибудували партнерські відносини з уже досвідченими трояндарями, які захоплені цією справою, так само як і ми.

В 2021 році наважилися створити наш інтернет-магазин
Green Jardin. І цей старт виявився справжнім випробовуванням, бо саме в цей період важко захворіла мама.
А потім ... Хто ж тоді міг подумати, що на нашу землю прийде війна? Життя підкинуло ще важчі випробовування, і цей виклик дуже серйозний. Ми, як і вся країна, перейшли в режим
«що буде завтра — невідомо / чи поталанить тобі залишитись живим — невідомо / що робити та на що розраховувати — не відомо». Тому, ми вирішили наступне: живемо тут і зараз; працюємо скільки зможемо!
Ми дякуємо нашим ЗСУ та всім, хто боронить нашу країну. 
Адже, завдячуючи саме їм, ми мали змогу робити те, що можемо і вміємо, щоб в такий складний для України час робити хоч і маленький, але свій внесок в рух економіки країни.

Отож, продовжуємо писати свою історію. Що особливо важливо в цей час — вчимося, оптимізуємо та вдосконалюємося.

Україні квітнути! Будемо нести частинку краси та надихати Вас на створення цікавих композицій, такого омріяного затишку в ваших садах.

Запрошуємо до актуального каталогу
 Осінь 2024

З побажаннями мирного неба всім нам, процвітання вашому саду та приємних покупок,
Тетяна Онипенко,
засновниця
Green Jardin