Замовлення

Каталог троянд від Green Jardin "Весна" з доступними залишками ми відкриваємо на початку грудня, а каталог "Осінь" — на початку червня.


Станом на сьогодні ми приймаємо замовлення на сезон Осінь 2024 !


Замовлення саджанців з діючої колекції троянд Ви можете зробити в нашому інтернет-магазині. Після чого, з Вами зв'яжеться наш фахівець для його підтвердження, або можливих уточнень.

При оформленні замовлення скористайтеся можливістю створити свій кабінет на сайті. Для цього треба: або ввести свою електронну адресу, або ввійти за допомогою Facebook. Надалі це дасть вам можливість переглядати свої замовлення в будь-який час.


Якщо сталося так, що Ви вподобали ще якийсь сорт, а замовлення вже оформили — в такому разі, зробіть нове замовлення, ми об'єднаємо їх для відправки.

Умова мінімального замовлення у нас відсутня, якщо Ви бажаєте — відправимо навіть один саджанець. Єдиною умовою у випадку замовлення  менше, ніж три саджанці -  це повна його оплата після нашого підтвердження.

 


Оплата замовлення

Після того, як Ви зробили замовлення на сайті, наш фахівець зв'яжеться з Вами та підтвердить фактичну наявність замовлених позицій, суму Вашого замовлення та повідомить реквізити для оплати. 

50% від суми замовлення просимо сплати після нашого підтвердження,  а залишок вартості замовлення – до моменту його відправки.  Напередодні ми надішлемо вам повідомлення - нагадування.
У випадку, якщо ваше замовлення менше трьох саджанців, просимо зробити повну його оплату після нашого підтвердження.

Ми не працюємо з післяплатою.
Не через те, що не довіряємо вам. Ми просто оптимізуємо свій час, щоб не витрачати його потім на дзвінкі – нагадування про сплату наче і не значної суми, але яка загалом набігає чимала.  Але якщо ж у вас є дійсно потреба у такій формі розрахунків – зверніться до нас – ми індивідуально вирішимо це питання.


До моменту відправки, всі замовлення та дозамовлення повинні бути сплаченими. Ми також залишаємо за собою право скасовувати замовлення, якщо вони не оплачені в терміни, обумовлені з Вами.

Оплатити можна за наданими реквізитами на карту ФОП.

Просимо Вас повідомляти нас про свою оплату будь-яким зручним способом: повідомленням у Viber, Telegram, в Messenger у Фейсбуці, або електронним листом. Це може бути скрін квитанції, або ж напишіть точний час, суму оплати та від кого вона була зроблена.

 


Упаковка та якість саджанців

Ми гарантуємо якість саджанців від Green Jardin.
Зазвичай, наш стандарт — це саджанці від 2-5 (в залежності від конкретного сорту) стиглими пагонами, та розвиненою кореневою системою. Кожен саджанець маркований і підписаний ще в полі, щоб максимально виключити можливість пересорту.
Бувають випадки, що саджанець з якихось причин не відповідає зазначеному стандарту — в такому разі ми переводимо його в ІІ категорію, і можемо пропонувати до реалізації за нижчою ціною. Ми завжди узгоджуємо та обговорюємо такі моменти з нашими клієнтами.

Ми робимо все можливе, щоб максимально виключити можливість пересорту.
Радимо Вам зберегти нашу бірку на рослині, і якщо раптом станеться ситуація, що влітку наш саджанець розквіт не по сорту - повідомте нас. Спільно ми вирішимо та домовимось, що ми робимо в такому випадку.

Дбайливе пакування для транспортування дозволяє пересилати наші саджанці троянд без стресу по території всієї України.
Для пакування кореневої системи ми використовуємо щільну стрейч-плівку, а в якості субстрату — вологу тирсу дерев твердих порід. Зовнішнє пакування — гофрокартон.
Робимо упаковку максимально компактною, щоб Ви не переплачували за послуги доставки; та надійною, щоб зберегти і не пошкодити саджанці.


Відправка замовлення

Саджанці від Green Jardin з відкритою кореневою системою (ВКС) ми відправляємо навесні та восени, коригуючи терміни відправки в залежності від погодних умов та Ваших побажань.

З огляду на те, що клімат все ж таки змінився і вже декілька років поспіль вересень досить теплий, а троянди не встигають визріти, ми вирішили, що осінній сезон відправок розпочинаємо не раніше кінця вересня – початку жовтня. Просимо з розумінням віднестися до такого підходу та не підганяти нас з термінами відправки.


При можливості ми завжди враховуємо бажану дату доставки, але насамперед черговість відправленя формується відповідно до черговості надходження повної оплати замовлення від наших клієнтів.

Зараз співпрацюємо з Новою Поштою та з Укрпоштою.

Вартість послуг доставки не входить у вартість товару та оплачується замовником окремо.

Служби доставки визначають вартість своїх послуг, згідно діючих тарифів та розраховують їх в залежності від відстані пересилання, оголошеної цінності, ваги та габаритів посилки. Деталі можна уточнити на їх офіційних сайтах.

Ми повідомляємо Вам номер декларації, щоб Вам було зручно відслідкувати свою посилку. Встановлений додаток Нової пошти або ж Укрпошти дозволить вам оперативно бачити, де знаходиться ваша посилка.