Пакування та якість саджанців від Green Jardin

Ми гарантуємо якість саджанців від Green Jardin.
Зазвичай, наш стандарт — це саджанці від 2-5 (в залежності від конкретного сорту) стиглими пагонами, та розвиненою кореневою системою.
Звертаємо вашу увагу, що саджанці не можуть бути всі однакові - є сильнорослі сорти, які зразу нарощують масу, а є сорти, які розвиваються повільно; або ж сорти, які за своїми характеристиками мають тонкі, дрібні гілочки. Якщо саджанець виглядає маленьким це ще не говорить, що він не якісний.
Кожен саджанець маркований і підписаний ще в полі, щоб максимально виключити можливість пересорту.
Бувають випадки, що саджанець з якихось причин не відповідає зазначеному стандарту — в такому разі ми переводимо його в ІІ категорію, і можемо пропонувати до реалізації за нижчою ціною. Ми завжди узгоджуємо та обговорюємо такі моменти з нашими клієнтами.

Ми робимо все можливе, щоб максимально виключити можливість пересорту.
Радимо Вам зберегти нашу бірку на рослині, і якщо раптом станеться ситуація, що влітку наш саджанець розквіт не по сорту - повідомте нас. Спільно ми вирішимо та домовимось, що ми робимо в такому випадку.

Дбайливе пакування для транспортування дозволяє пересилати наші саджанці троянд без стресу по території всієї України.
Для пакування кореневої системи ми використовуємо щільну стрейч-плівку, а в якості субстрату — вологу тирсу дерев твердих порід. Зовнішнє пакування — гофрокартон.
Робимо упаковку максимально компактною, щоб Ви не переплачували за послуги доставки; та надійною, щоб зберегти і не пошкодити саджанці.

Приклад саджанців та їх якості на фото нижче: